OHLASY

tango-face-crying_tOmlouvám se všem přispívatelům, kteří za léta činnosti oddělení 50+ plnili svými pozitivními ohlasy bohatou historii této rubriky.

Nedopatřením jsem její obsah poslal do nenávratna. Přesto věřím, že na nového admina nezanevřete a budete i nadále do této rubriky posílat svoje ohlasy. Děkuji za pochopení admin Pavel Přibyl.

2016

Na pobytu se skupinou  Generace 50 plus jsem byla poprvé. Velmi se mi zde líbilo a jsem Bohu vděčná za vše, co jsem zde mohla prožít. Také za to, že jsem mohla lidem v bazénech vydávat o Pánu Bohu svědectví.

Jsem ale také vděčná sestře a bratru Starému, že mi umožnili s nimi tento krásný pobyt. Děkuji také našemu panu domácímu, který se o nás v pensionu Arcadia velmi dobře staral. Přeji všem hodně Božího požehnání a ochrany v jejich životě.

28.5.2016  Danka Machoňova

V Podhájské jsme byli s 50 PLUS díky manželům Starým. Úžasné přednášky br. Starého, zlatý hřeb kázání br. Hološe. Díky za vedení s. Hološové, kdy nám sestry připravily bohaté Agapé, které jsme si užili i večer a ještě dost zbylo.

Počasí bylo krásné, voda teploučká, sluníčko svítilo. Těšíme se na další rok 2017.

Z  kolektivu 50 + Řádkovi, Koukolovi a Jurčekovi

—————————————————————————————————-

2015

Každý rok se těším, že jedu ke svým domů. Je to pohlazení na duši.

Blanka G.

Díky manželům Starým prožíváme už 4.  rok krásný a požehnaný týden v Podhájské. Sama bych nejela a proto si toho nesmírně vážím.

Lidka

Možná tomu nebudete věřit, kolik radosti, humoru a vážnosti je na naší známé Podhájské. Je tu fajn a dobrá parta s Božím požehnáním.

I + P. Chládkovi

Mám zkušenost s Bohem takovou, že ještě před týdnem by mě nenapadlo, že já pojedu na Slovensko do lázní. Bůh mě požehnal tímto pobytem, prožila jsem tu krásné společenství lidí – bratrů a sester v Kristu. I Pán Ježíš Kristus byl s námi.

Pobyt v termálních lázních byl pro mne úžasným relaxem, odpočinkem, pohodou a blahem pro mou psychiku a tělo.  Při pobytu v lázních po celých 5 dní mě přestala trápit senná rýma. Také jsem cítila úlevu stažených svalů na zádech a na krční páteři díky stresům, které jsem prožívala několik měsíců. Pán Bůh mě požehnal ještě více – darem – finanční podporou a tím, že jsem poznala nové sestry a bratry v Kristu. Za vše Bohu díky.

 Podhájská 31.5.2015   Jaroslava Michalcová

Samostatně jsem  jezdila  na Podhájskou. Dozvěděla jsem se, že je 50 PLUS. Přihlásili jsme se a nelitovali. Jezdíme teď pokaždé. I když jsme starší, tak se pořádně zasmějeme a vyprávíme si různé zážitky a zkušenosti s Bohem. Sejde se tu prima parta díky manželům Starým.

 M+R Koukolovi

Chceme poděkovat Pánu Bohu i bratru Michalovi Starému a jeho manželce za to, že nás pozvali na večerní pobožnosti. Skupina seniorů 50 + nám náš pobyt v Podhájské velmi zpříjemnila svojí srdečností, touhou po sdílení, společnými zpěvy a písněmi našeho mládí, ale také svou touhou evangelizačně oslovit jiné účastníky, kteří společně s námi využívali léčivých účinků teplých pramenů. I když venku bylo zrovna chladné počasí, přesto jsme měli tu přednost prožívat teplo Boží lásky uprostřed Božího lidu. Přejeme i nadále účastníkům programu 50 +, aby vždy prožívali radost, pokoj, odpočinutí a pocit jistoty Boží přítomnosti a nových misijních zkušeností. S vděčností vzpomínají

Eva a Karel Klodovi