Lázeňský pobyt v Luhačovicích se letos nekoná!

Dnes jsem se dohodl s vedením hotelu Harmonie na zrušení letošní akce. Místo dohodnutého zaslání konečného seznamu s více jak 140 lidmi a všemi vašimi požadavky, rozesílám vám toto upozornění. Prosím o potvrzení, že jste přijali tuto zprávu, popřípadě o sdílení zprávy s těmi, kteří se letos přihlásili.

Důvody:

  1. Čerstvými nařízeními vlády jsme nuceni vás neplánovaně vystavovat nošení roušek jak po cestě, tak pohyb po celém areálu hotelu, pokojích, lázních.
  2. Při případném onemocnění 1 člověka a následnou diagnostikou onemocnění virem, by mohli být dáni všichni účastníci do 10 denní karantény i na konci pobytu. ( i při bezpříznakovém průběhu)
  3. Vzhledem k chaotičnosti a nepředvídatelnosti (slušně řečeno) rozhodování vlády ohledně viru COVID 19 a z toho nutných reakcí na ně, nechci brát za ně zodpovědnost a důsledky na vás přenášet. / S těmito rozhodnutími se neztotožňuji, podobně jako jiní odborníci v dané problematice./

Předpokládal jsem podzimní omezování volnosti pohybu a nošení roušek a proto jsme již na jaře zrušili říjnovou akci GENERACE 50 PLUS na Smíchově (kvůli předpokládané účast přes 300 lidí). Doufali jsme, že akce v Luhačovicích na začátku září bude moci proběhnout.

Přáli jsme si posílit se vzájemně před náročným podzimem a předjednali jsme s vedením hotelu všechny možné varianty k bezpečnému pobytu. Provoz byl zajištěn v restauraci, přednáškovém sále v hotelu i na procedurách…

Závěrem:

Chtěli jsme pro vás zajistit povzbuzení na cestě životem a připravit klidný a pohodový týden s obohacujícím programem. Nyní vás nechceme vystavit stresovým situacím a podmínkám, které nemůžeme ovlivnit. Omlouváme se za vzniklou situaci, ale život víry může plynout klidně dál. Přejeme vám dobré zdraví a prosíme o modlitby na setkání v příštím roce, v září 2021, kdy bude naším hostem br. Jiří Moskala s manželkou.

Galatským 1:3 Milost vám a pokoj od Boha Otce našeho  Pána Ježíše Krista, 4 který sám sebe vydal za naše hříchy, aby nás vysvobodil z nynějšího zlého věku podle vůle našeho Boha a Otce. 5 Jemu buď sláva na věky věků. Amen.

Mohlo by se vám líbit...