• Nezařazené

Beskydy – SŮKENICKÁ 2016

p1070792Krásné prostředí na jednom z vrcholů Beskyd bylo místem, kde jsme mohli letos navýšit počty účastníků a vyhovět dalším zájemcům.  Poprvé jsme dvakrát za sebou  naplnili  kapacitu hotelu Sůkenická.  Pro ty, kteří s námi byli na některém z 5 předchozích pobytů, byla určitě velkým lákadlem výborná strava a prostředí s personálem, kde se cítíte „jako doma“. Je zde nejen krásná příroda, výlety do okolí, nebo návštěva blízkého vodního areálu, ale proč se stále znovu vracíme je to, že  můžeme odpočinout na zdravém vzduchu a přitom být ve společenství, které chce prožít blízkost se svým milujícím Bohem.

Kdo touží po klidu, stačí procházet v blízkém okolí hotelu. Neprožívali jsme čas jen sami pro sebe…Tradičně nás navštívila s programem hudební skupina „Ženáči“. Jezdívala uprostřed týdne, ale při druhém turnusu s námi chtěli trávit více času a vstoupit společně do soboty.

Společně jsme zahajovali den u biblického textu po  20 minutovém rehabilitačním cvičení.  Večerní přednášky byly doprovázeny zpěvem a někdy také zkušenostmi. To nás vedlo k modlitbám. Soboty byly vyvrcholením každodenních  setkávání u Písma.

První týden nás vedl br. Jiří Drejnar. Druhým nás provedl br. Miroslav Starý na Téma: Boží moudrost. (Domluvit se Bůh a člověk, je stejný zázrak, jako stvoření.)

Často bereme jako klišé slova: „Za rok opět na shledanou“. Ale takhle se vyjádřila většina z těch, co odjížděli do svých domovů a všedních, často nepříjemných dní. Mysleli to vážně. Vzpomínky vám nikdo nemůže vzít a my víme, že nám Bůh opravdu požehnal .

Zde odkaz do fotogalerie ze společného pobytu.

                                                               Za účastníky:     Miroslav Starý

Mohlo by se vám líbit...