• Nezařazené

Přihlášky a informace k pobytům 50 plus – 2016

stažený souborKaždý den života je velká Boží milost bez ohledu na náš věk. S přibývajícím věkem si to většinou člověk více uvědomuje. Vděčnost by měla být normálním projevem. Ne vždy ji prožíváme. Máme možnost se opět sejít v průběhu roku 2016 a připomenout si, jak nás Pán Bůh vedl. Připomínám, že naše setkání jsou sice především pro starší generace, ale přesto netrváme na věku až od 50 let, jezdí i mnohem mladší… Můžete přijet se svými přáteli. Věřím, že nebudou zklamáni.

Jsou zajištěny 4 akce, abychom uspokojily vzrůstající zájem. Na Slovensku v Podhájské – je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Také našich obdarování. Při pobytu  v Beskydech – Sůkenickou, přislíbil svoji účast br. Jiří Drejnar na první turnus. V Poděbradech  s námi bude poprvé  br. Karel Strouhal.

Přihlašovat se můžete ihned, určitě je z čeho vybírat. Na Slovensku si můžeme prohřát celé tělo, v Beskydech tělo procvičit a v Poděbradech povzbudit cévní systém uvnitř těla. Všude je důležité společenství. Chceme si připomenout duchovní rozměr života, na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma.  Také ti, co si rádi zazpívají se mají na co těšit.

Vždy rádi vidíme známé tváře a zároveň poznáváme zcela nové. Pokud vás některá akce zaujala, s přihlášením neváhejte! Pobyty bývají rychle obsazené a počet účastníků nelze navyšovat. Rádi poskytneme zájemcům podrobnější informace.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

 1. Václava Duráková napsal:

  Zdravim vas oba,
  tímto bych nás ráda přihlásila k lázenskému pobytu v Podebradechech
  ve dnech 18.9.-24.9. 2016
  Václava Duráková
  Anna Sikýřová
  Eva Písaříková

  Pokud možné jednolužkové pokoje

  Děkujeme moc a těšíme se na shledání

  Vendul Durak