POBYTY 2017

Jsou zajištěny dvě dlouhodobě oblíbené akce a jedna novinka.

Na Slovensku v PODHÁJSKÉ/ 21-28. května/  je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň je dostatek času ke sdílení. Večery si pro nás připraví  br.Petr Krynský. Ubytování pension – 7 Euro/noc + celodenní vstupné  5,4 Euro/den, ZTP 4,7 Euro. Strava mimo soboty není zajištěna.

Při pobytu  v Beskydech – horský hotel SŮKENICKÁ /18-25.června/, je příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede br. Miroslav Starý. Sůkenická – horský hotel – plná penze,  7  nocí – 2 870 Kč.

Klasický lázeňský pobyt v LUHAČOVICÍCH /3-9.září/  v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude br. Miroslav Kysilko. Ubytování s plnou penzí,  6 nocí – 5 700 Kč.  V ceně balíčku jsou wellness procedury.

Určitě je z čeho vybrat. Chceme si připomenout duchovní rozměr života. Na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma. Můžeme se těšit na společenství s hudbou a zpěvem. Najdete také známé tváře.

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Podrobnější informace také na našich stránkách Generace 50 PLUS.

Přihláška musí obsahovat: Jméno, plnou adresu, telefon, mail, věk.

Je možné podat telefonicky na:  
Alžběta Stará – tel. 605 551 126, nebo Miroslav Starý – tel.  739 345 678         nebo  zasílejte na e-mail: stary.misa@seznam.cz   

Za oddělení GENERACE 50 PLUS – Miroslav   Starý.