Nabídka pro Generaci 50 PLUS v roce 2017

stažený souborPřipomínám, že při našich setkáních netrváme na věku až od 50 let. Jet mohou také ti, co chtějí přispět dobrou náladou.

Jsou zajištěny 2 dlouhodobě oblíbené akce.

Na Slovensku v PODHÁJSKÉ/ 21-28. května/  je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň je dostatek času ke sdílení. Večery si pro nás připraví  br.Petr Krynský.

Při pobytu  v Beskydech – horský hotel SŮKENICKÁ /18-25.června/, je příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede br. Miroslav Starý.

Máme 2 nové akce:

Klasický lázeňský pobyt v LUHAČOVICÍCH /3-9.září/  v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude br. Miroslav Kysilko.

V sobotu 7. října. 2017 se chceme sejít u příležitosti Mezinárodního dne seniorů v Praze, ve sboru CASD na Smíchově. Téma setkání je:  „Starší sjednocují“. Dopoledne slouží slovem předseda ČS, br. Vítek Vurst.  Bude připraven  také  odpolední program.

Určitě je z čeho vybrat. Chceme si připomenout duchovní rozměr života. Na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma. Můžeme se těšit na společenství s hudbou a zpěvem. Najdete také známé tváře.

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Podrobnější informace také na našich stránkách Generace 50 PLUS.

Přihláška musí obsahovat: Jméno, plnou adresu, telefon, mail, věk.

Je možné podat telefonicky na:  
Alžběta Stará – tel. 605 551 126, nebo Miroslav Starý – tel.  739 345 678         nebo  zasílejte na e-mail: stary.misa@seznam.cz   

Orientační ceny:

  • Podhájská –  pension- ubytování 7 Euro/noc + celodenní vstupné  5,4 Euro/den, ZTP 4,7 Euro. Strava mimo soboty není zajištěna
  • Sůkenická –   horský hotel  – plná penze,  7  nocí – 2 870 Kč
  • Luhačovice – hotel Harmonie- plná penze:  6 nocí – 5 700 Kč.      V ceně balíčku wellness procedury

Za oddělení GENERACE 50 PLUS – Miroslav   Starý.

 

Mohlo by se vám líbit...