Nejen pro Generaci 50 PLUS

Rate this post

Po uplstažený souborynutí 14 let jsme si zvykli na to, že žijeme v novém, 3 tisíciletí po Kristu a očekávání zvláštní události v dějinách lidstva vyprchalo.  Nejen mladí lidé  počítají  s tím, že před nimi je dostatek času pro uskutečnění plánů pro osobní život, včetně úsilí k zlepšení situace ve světě. Neměli bychom zapomínat, že každý den života je velká Boží milost bez ohledu na náš věk.

Máme možnost se opět sejít v průběhu roku 2015 a připomenout si jak nás Pán Bůh vedl,  také Boží zaslíbení  pro přítomnost a budoucnost. Připomínám, že naše setkání jsou sice především pro starší generace, ale přesto netrváme na věku od 50 let. Můžete přijet se svými přáteli. Pokud mají touhu po společenství, věřím, že nebudou zklamáni.

Jsou zajištěny opět tři pravidelné akce, které znáte z předchozích let. Rádi bychom je obohatili. Pro pobyt v Poděbradech plánujeme zahraniční návštěvu. Na Sůkenickou přislíbil svoji účast br. Jiří Drejnar. Na Slovensku bude více času využít nejen účinků slané a teplé termální vody, ale také našich obdarování.

Věříme, že si máte z čeho vybrat. Mimo programů je stejně důležité společenství, které nás vždy obohacuje a máme z čeho se povzbudit i na co vzpomínat…

Můžeme se těšit na známé tváře, ale i zcela nové. Pokud vás některá akce zaujala, pak se přihlaste co nejdříve, aby jste nebyli zklamáni, protože pobyty bývají brzy obsazené a počty účastníků již nelze navyšovat. Rádi poskytneme zájemcům podrobnější informace.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *