Category Archives: Pobyty

Nabídka pro Generaci 50 PLUS v roce 2017

stažený souborPřipomínám, že při našich setkáních netrváme na věku až od 50 let. Jet mohou také ti, co chtějí přispět dobrou náladou.

Jsou zajištěny 2 dlouhodobě oblíbené akce.

Na Slovensku v PODHÁJSKÉ/ 21-28. května/  je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň je dostatek času ke sdílení. Večery si pro nás připraví  br.Petr Krynský.

Při pobytu  v Beskydech – horský hotel SŮKENICKÁ /18-25.června/, je příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede br. Miroslav Starý.

Máme 2 nové akce:

Klasický lázeňský pobyt v LUHAČOVICÍCH /3-9.září/  v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude br. Miroslav Kysilko.

V sobotu 7. října. 2017 se chceme sejít u příležitosti Mezinárodního dne seniorů v Praze, ve sboru CASD na Smíchově. Téma setkání je:  „Starší sjednocují“. Dopoledne slouží slovem předseda ČS, br. Vítek Vurst.  Bude připraven  také  odpolední program.

Určitě je z čeho vybrat. Chceme si připomenout duchovní rozměr života. Na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma. Můžeme se těšit na společenství s hudbou a zpěvem. Najdete také známé tváře.

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Podrobnější informace také na našich stránkách Generace 50 PLUS.

Přihláška musí obsahovat: Jméno, plnou adresu, telefon, mail, věk.

Je možné podat telefonicky na:  
Alžběta Stará – tel. 605 551 126, nebo Miroslav Starý – tel.  739 345 678         nebo  zasílejte na e-mail: stary.misa@seznam.cz   

Orientační ceny:

  • Podhájská –  pension- ubytování 7 Euro/noc + celodenní vstupné  5,4 Euro/den, ZTP 4,7 Euro. Strava mimo soboty není zajištěna
  • Sůkenická –   horský hotel  – plná penze,  7  nocí – 2 870 Kč
  • Luhačovice – hotel Harmonie- plná penze:  6 nocí – 5 700 Kč.      V ceně balíčku wellness procedury

Za oddělení GENERACE 50 PLUS – Miroslav   Starý.

Zhodnocení pobytu na Podhájské 2016

stažený souborMáme za sebou 9. ročník pobytu na Slovensku v termálních lázních PODHÁJSKÁ pod hlavičkou GENERACE 50 PLUS. Tradičně nás přivítalo teplé počasí. Většina z 52 účastníků využila termální vody hned po příjezdu. Celkem se nás scházelo 58. V pondělí je sanitární den a tak jsme navštívili Římské lázně. Jejich výhodou je to, že jsou zastřešené. Pomohlo nám to ohlídat si pokožku a hned se nespálit… Continue reading

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRO GENERACI 50 PLUS 2016

Orientační ceny:

Podhájská  –  pension a ubytování  8 Euro/noc + celodenní vstupné = 5,4 Euro/den  

     ZTP = 4,7 Euro/den

————————————————————————————————–

 Sůkenická  – horský hotel, ubytování a stravování – plná penze  7  nocí2.870,- Kč.

—————————————————————————————————

Poděbrady  –  hotel, ubytování a stravování – plná penze + jedna procedura denně 6 nocí = 4.200,- Kč

                                         5 nocí = 3.500,- Kč

——————————————————————————

Přihlášky a bližší informace na níže uvedených kontaktech.

S přihlášením neváhejte! Pobyty bývají rychle obsazené a počet účastníků nelze navyšovat! V přihlášce udávejte jméno a příjmení, plnou adresu, telefonní číslo, emailový kontakt a ročník narození! Podrobné  informace dostanete písemně nejméně měsíc předem!

Miroslav Starý  –  739 345 678, stary.misa@seznam.cz 

Alžběta Stará – 605 551 126

Orientační nabídka domluvených termínů pro pobyty v roce 2016

stažený souborNaše tradiční místa setkávání neztrácejí nic na své oblibě. Vzhledem k zvyšujícímu se zájmu, jsme přidali jeden turnus v Beskydech, který přesahuje do začátku prázdnin, takže můžete vzít sebou také vnoučata.

Po dosavadním absolvování akcí vám oznamujeme dosud domluvené termíny na příští rok 2016 v následujících termínech:

PODHÁJSKÁ  –   22. 5. –  29. 5. 2016

SŮKENICKÁ  –    19. 6. –  26. 6. 2016 ( 1 turnus), 26. 6. –  3. 7. 2016 ( 2 turnus)

PODĚBRADY  –  18. 9. (19.9.) – 24. 9. 2016

Poděbradský pobyt je v době hlavní lázeňské sezony. Naše hotely LIBUŠE a LIBENSKÝ jsou vedle Centrálních lázní, kde máme procedury.  Je možnost si další procedury dokoupit na místě. Vzhledem k  individuálnímu rozplánování  procedur se očekává samostatnost v docházení. Večery se scházíme v prostorách místního sboru. Sobotu zde prožijeme společně.