Category Archives: Programy

Nabídka pro Generaci 50 PLUS v roce 2017

stažený souborPřipomínám, že při našich setkáních netrváme na věku až od 50 let. Jet mohou také ti, co chtějí přispět dobrou náladou.

Jsou zajištěny 2 dlouhodobě oblíbené akce.

Na Slovensku v PODHÁJSKÉ/ 21-28. května/  je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň je dostatek času ke sdílení. Večery si pro nás připraví  br.Petr Krynský.

Při pobytu  v Beskydech – horský hotel SŮKENICKÁ /18-25.června/, je příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede br. Miroslav Starý.

Máme 2 nové akce:

Klasický lázeňský pobyt v LUHAČOVICÍCH /3-9.září/  v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude br. Miroslav Kysilko.

V sobotu 7. října. 2017 se chceme sejít u příležitosti Mezinárodního dne seniorů v Praze, ve sboru CASD na Smíchově. Téma setkání je:  „Starší sjednocují“. Dopoledne slouží slovem předseda ČS, br. Vítek Vurst.  Bude připraven  také  odpolední program.

Určitě je z čeho vybrat. Chceme si připomenout duchovní rozměr života. Na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma. Můžeme se těšit na společenství s hudbou a zpěvem. Najdete také známé tváře.

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Podrobnější informace také na našich stránkách Generace 50 PLUS.

Přihláška musí obsahovat: Jméno, plnou adresu, telefon, mail, věk.

Je možné podat telefonicky na:  
Alžběta Stará – tel. 605 551 126, nebo Miroslav Starý – tel.  739 345 678         nebo  zasílejte na e-mail: stary.misa@seznam.cz   

Orientační ceny:

  • Podhájská –  pension- ubytování 7 Euro/noc + celodenní vstupné  5,4 Euro/den, ZTP 4,7 Euro. Strava mimo soboty není zajištěna
  • Sůkenická –   horský hotel  – plná penze,  7  nocí – 2 870 Kč
  • Luhačovice – hotel Harmonie- plná penze:  6 nocí – 5 700 Kč.      V ceně balíčku wellness procedury

Za oddělení GENERACE 50 PLUS – Miroslav   Starý.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRO GENERACI 50 PLUS 2016

Orientační ceny:

Podhájská  –  pension a ubytování  8 Euro/noc + celodenní vstupné = 5,4 Euro/den  

     ZTP = 4,7 Euro/den

————————————————————————————————–

 Sůkenická  – horský hotel, ubytování a stravování – plná penze  7  nocí2.870,- Kč.

—————————————————————————————————

Poděbrady  –  hotel, ubytování a stravování – plná penze + jedna procedura denně 6 nocí = 4.200,- Kč

                                         5 nocí = 3.500,- Kč

——————————————————————————

Přihlášky a bližší informace na níže uvedených kontaktech.

S přihlášením neváhejte! Pobyty bývají rychle obsazené a počet účastníků nelze navyšovat! V přihlášce udávejte jméno a příjmení, plnou adresu, telefonní číslo, emailový kontakt a ročník narození! Podrobné  informace dostanete písemně nejméně měsíc předem!

Miroslav Starý  –  739 345 678, stary.misa@seznam.cz 

Alžběta Stará – 605 551 126

Orientační nabídka domluvených termínů pro pobyty v roce 2016

stažený souborNaše tradiční místa setkávání neztrácejí nic na své oblibě. Vzhledem k zvyšujícímu se zájmu, jsme přidali jeden turnus v Beskydech, který přesahuje do začátku prázdnin, takže můžete vzít sebou také vnoučata.

Po dosavadním absolvování akcí vám oznamujeme dosud domluvené termíny na příští rok 2016 v následujících termínech:

PODHÁJSKÁ  –   22. 5. –  29. 5. 2016

SŮKENICKÁ  –    19. 6. –  26. 6. 2016 ( 1 turnus), 26. 6. –  3. 7. 2016 ( 2 turnus)

PODĚBRADY  –  18. 9. (19.9.) – 24. 9. 2016

Poděbradský pobyt je v době hlavní lázeňské sezony. Naše hotely LIBUŠE a LIBENSKÝ jsou vedle Centrálních lázní, kde máme procedury.  Je možnost si další procedury dokoupit na místě. Vzhledem k  individuálnímu rozplánování  procedur se očekává samostatnost v docházení. Večery se scházíme v prostorách místního sboru. Sobotu zde prožijeme společně.

Nejen pro Generaci 50 PLUS

Po uplstažený souborynutí 14 let jsme si zvykli na to, že žijeme v novém, 3 tisíciletí po Kristu a očekávání zvláštní události v dějinách lidstva vyprchalo.  Nejen mladí lidé  počítají  s tím, že před nimi je dostatek času pro uskutečnění plánů pro osobní život, včetně úsilí k zlepšení situace ve světě. Neměli bychom zapomínat, že každý den života je velká Boží milost bez ohledu na náš věk.

Máme možnost se opět sejít v průběhu roku 2015 a připomenout si jak nás Pán Bůh vedl,  také Boží zaslíbení  pro přítomnost a budoucnost. Připomínám, že naše setkání jsou sice především pro starší generace, ale přesto netrváme na věku od 50 let. Můžete přijet se svými přáteli. Pokud mají touhu po společenství, věřím, že nebudou zklamáni.

Jsou zajištěny opět tři pravidelné akce, které znáte z předchozích let. Rádi bychom je obohatili. Pro pobyt v Poděbradech plánujeme zahraniční návštěvu. Na Sůkenickou přislíbil svoji účast br. Jiří Drejnar. Na Slovensku bude více času využít nejen účinků slané a teplé termální vody, ale také našich obdarování. Continue reading