Nabídka pro Generaci 50 PLUS v roce 2017

stažený souborPřipomínám, že při našich setkáních netrváme na věku až od 50 let. Jet mohou také ti, co chtějí přispět dobrou náladou.

Jsou zajištěny 2 dlouhodobě oblíbené akce.

Na Slovensku v PODHÁJSKÉ/ 21-28. května/  je dost času využít účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň je dostatek času ke sdílení. Večery si pro nás připraví  br.Petr Krynský.

Při pobytu  v Beskydech – horský hotel SŮKENICKÁ /18-25.června/, je příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede br. Miroslav Starý.

Máme 2 nové akce:

Klasický lázeňský pobyt v LUHAČOVICÍCH /3-9.září/  v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude br. Miroslav Kysilko.

V sobotu 7. října. 2017 se chceme sejít u příležitosti Mezinárodního dne seniorů v Praze, ve sboru CASD na Smíchově. Téma setkání je:  „Starší sjednocují“. Dopoledne slouží slovem předseda ČS, br. Vítek Vurst.  Bude připraven  také  odpolední program.

Určitě je z čeho vybrat. Chceme si připomenout duchovní rozměr života. Na všech pobytech jsou ranní a večerní zamyšlení z Písma. Můžeme se těšit na společenství s hudbou a zpěvem. Najdete také známé tváře.

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Podrobnější informace také na našich stránkách Generace 50 PLUS.

Přihláška musí obsahovat: Jméno, plnou adresu, telefon, mail, věk.

Je možné podat telefonicky na:  
Alžběta Stará – tel. 605 551 126, nebo Miroslav Starý – tel.  739 345 678         nebo  zasílejte na e-mail: stary.misa@seznam.cz   

Orientační ceny:

  • Podhájská –  pension- ubytování 7 Euro/noc + celodenní vstupné  5,4 Euro/den, ZTP 4,7 Euro. Strava mimo soboty není zajištěna
  • Sůkenická –   horský hotel  – plná penze,  7  nocí – 2 870 Kč
  • Luhačovice – hotel Harmonie- plná penze:  6 nocí – 5 700 Kč.      V ceně balíčku wellness procedury

Za oddělení GENERACE 50 PLUS – Miroslav   Starý.

Poděbrady 18-24. září 2016 s GENERACÍ 50 PLUS

Dze-sobotniho-shromazdeni-ve-sboru-cceatem 24. září skončila poslední letošní  akce pobytů Generace 50 PLUS. Přijížděli jsme v neděli 18. září a mnozí s obavou, že nám čas podle předpovědí proprší. Již dlouho jsme prožívali suché a slunečné léto.  Naopak,  přivítaly nás Poděbrady po nočním dešti, se svěžím vzduchem a příjemným ochlazením.

Počasí  bylo velkým příslibem a nemohli jsme si přát lepší pro průběh pobytu, ostatně se nám takhle dařilo prakticky vždy. Poděbrady jsou pro nás příjemné k procházkám městem, v parku, včetně blízkého i vzdáleného okolí. Uvědomil jsem si, že většina z nás se vrací do známého prostředí a tak nás již tolik neláká kolik nachodíme (najezdíme) kilometrů, kolik nových věcí objevíme, ale vychutnáváme klidné prostředí k vzájemným  rozhovorům…. Continue reading

Beskydy – SŮKENICKÁ 2016

p1070792Krásné prostředí na jednom z vrcholů Beskyd bylo místem, kde jsme mohli letos navýšit počty účastníků a vyhovět dalším zájemcům.  Poprvé jsme dvakrát za sebou  naplnili  kapacitu hotelu Sůkenická.  Pro ty, kteří s námi byli na některém z 5 předchozích pobytů, byla určitě velkým lákadlem výborná strava a prostředí s personálem, kde se cítíte „jako doma“. Je zde nejen krásná příroda, výlety do okolí, nebo návštěva blízkého vodního areálu, ale proč se stále znovu vracíme je to, že  můžeme odpočinout na zdravém vzduchu a přitom být ve společenství, které chce prožít blízkost se svým milujícím Bohem.

Kdo touží po klidu, stačí procházet v blízkém okolí hotelu. Neprožívali jsme čas jen sami pro sebe… Continue reading

Zhodnocení pobytu na Podhájské 2016

stažený souborMáme za sebou 9. ročník pobytu na Slovensku v termálních lázních PODHÁJSKÁ pod hlavičkou GENERACE 50 PLUS. Tradičně nás přivítalo teplé počasí. Většina z 52 účastníků využila termální vody hned po příjezdu. Celkem se nás scházelo 58. V pondělí je sanitární den a tak jsme navštívili Římské lázně. Jejich výhodou je to, že jsou zastřešené. Pomohlo nám to ohlídat si pokožku a hned se nespálit… Continue reading